BiTCOiN
BTC

Genç Milyonerler

Adını çok duyduğumuz milyonerlerin birçoğu belli bir yaşı almış oluyor. Oysa 10’lu yaşlarında milyonlara kavuşanlar da var. Kimi yeteneğiyle kimi şansıyla kimi de yaratıcılığıyla genç yaşta milyoner olmayı başardı. İşte genç milyonerler


Ryan Kaji Ryan, 7 yaşında Youtube üzerinden Ryan ToysReview kanalını oluşturdu ve oyuncakları incelemeye başladı. Youtube üzerindeki en büyük ikinci kanal olmayı başardı.Bu kanal ona reklam anlamında aylık 1 milyon dolar civarında bir gelir sağlıyor.


Leanna Archer Leanna, büyük anneannesinin tariflerinden esinlenerek saç bakım ürünleri satmaya 9 yaşında başladı. Satışlarından yılda 100 bin dolar kazanırken şirketinin değeri 3 milyon doları aşıyor. Nick D’aloisio Nick D’aloisio, Summly adlı uygulamayı kodladığında yalnızca 15 yaşındaydı. Haberleri özetleyen Summly, kısa sürede Yahoo'nun dikkatini çekti ve Yahoo tarafından 30 milyon dolara satın alındı.
Robert Nay 14 yaşında kodlamayla ilgili hiçbir bilgisi yokken bir kütüphanede kodlama konusunda kendini yetiştirip kod yazarı oldu ve Bubble Ball isimli bir oyun yazdı. Bu oyun ona iki haftada 2 milyon dolar kazandırdı.


Matthew David Morris  7 yaşında ünlü şarkılara cover ve remix yapmaya başladı. 11 yaşındayken MattyBRaps isimli Youtube kanalına koyduğu bu cover şarkıların toplam izlenme sayısı 1 milyarı geçti. Matty’nin 10 milyona yakın takipçisi oldu ve ona bol bol para kazandırdı.Christian Owens 14 yaşındayken odasındaki bilgisayarında web tasarımı yapmayı öğrendi ve MAC uygulamarını ucuza suna Bundle Box platformunu kurdu.16 yaşına geldiğinde şirketinin değeri  1 milyon dolara ulaştı.

Tanner Fox Tanner, 17 yaşında iyi bir scooter cambazı olmayı paraya dönüştürmeyi başarmış. . Scooter ile yaptığı cambazlık videolarını Youtube'da yayınlayarak 6 milyon takipçiye ulaştı ve bu da ona milyonerliğin kapısını açtı.
İletişim: admin@komsukazani.com