BiTCOiN
BTC

Para Kazandıran Uygulamalar

PARA   KAZANDIRAN   MOBİL   UYGULAMALAR

Kimlik bilgilerimiz, ofis çalışmalarımız, özel fotoğraf ve anılarımız hepsi dijital alanda artık. Yalnızca 'Offline Dünya'ya ait tek şey para kazanmaktı. Fakat dijital dünyanın değişen ve gelişen yüzü, 'gerçekten' para kazanmamızı sağlayan yeniliklerle de bizleri buluşturmaya başladı. Artık cep telefonumuza yüklediğimiz basit uygulamalarla çektiğiniz fotoğraflardan veya mini anketler doldurarak para kazanmak mümkün!

Kullanıcıya para kazandıran uygulamalar ile aylık gelirinize katkıda bulunabilir ve online dünyada kendinizi geliştirebilirsiniz...

Google Ödüllü Anketler


Google'ın Ödüllü Anketler uygulaması dünyanın en popüler para kazandıran uygulamalarının başında geliyor. Burada kazandığınız paraları yine Google Play üzerinde harcama imkanınız bulunuyor. Bu sayede istediğiniz ücretli bir uygulamayı bedavaya edinmiş olursunuz.Clashot

Bir stock görsel uygulaması olan Clashot, kullanıcıların çekip, siteye yüklediği fotoğrafları ticari amaçla satmalarını sağlıyor.

Yandex Toloka

Yandex Toloka uygulaması size verdiği görevler ile para kazanmanızı sağlıyor. Her tamamlanan görev için ücretlendiriliyorsunuz ve bu görevleri yerine getirmek için günlük rutininiizn dışına çıkmanıza gerek yok!

Methinks

methinks fikirleriniz için size para ödeyen bir uygulama.Uygulamayı yüklediğinizde yaptıkları işleri geliştirmek için size danışan girişimcilerle iletişim kuruyor ve onlara tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Şimdilik yalnızca İngilizce olan bu uygulamada google çeviri hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Premise

Şehrinizle ilgili fikir paylaşma, kısa anketler doldurma ve fotoğraflar çekmek gibi basit görevleri tamamlayarak para kazanmanızı sağlayan Premise, dünya çapında kullanılan uygulamalardan.
 

 


İletişim: admin@komsukazani.com