index
BiTCOiN
BTC

Türkiye'nin En İyi İşleyen Borsası : VEBiTCOiN


Diyelim ki; Mining (Madencilik) yapmadan bitcoin almak veya birikimlerinizi Bitcoin üzerinden yapmayı planlıyorsunuz.

Sonuçta para yatıracağımız ve karşılığında kripto para takası yapacağımız borsalar olacak. Peki bu borsalara nasıl güveneceğiz?  Orta da büyük veya küçük farketmeksizin bir birim var, emanet edeceğimiz bir kurum var. İşletmenin kurumsallığı, güvenilirliği, sorun çözücü destek ekibi var mı, yok mu? Mesele bu!

Bir borsanın destek ekibinden anında geri dönüş alabiliyor ve güvenirlik bazında onaylı ise alım-satım işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Türkiye Standartlarında Vebitcon Teknoloji A.Ş destek sınıfı olarak ve güvenirlik olarak, sorun çözücü yapısı ile I. sırada yer almaktadır. (Bknz: Şikayet Var) Borsaları Şikayet Var, gibi sitelerden, sorun çözücü yapısını detaylı inceleyebilirsiniz.

Diğer bir husus para yatırım ve çekimleri. Vebitcoin'de günlük çekim hacminiz 500bin tl ile sınırlandırılmış. Papara, Ziraat, Vakıfbank gibi ülkenin önemli BDDK onaylı kurumları ile iş birliği yapmakta olup, kripto paralarınız Bitgo Güvencesi ile her türlü hack girişimine karşı garanti kapsamındadır.

Alım - Satım için : VEBİTCOİN
Güncel TWİTTER: VEBİTCOİN
Destek Support   : VEBİTCOİN SUPPORT
KURUMSAL KİMLİK:

Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık
Dış Ticaret A.Ş.

MUĞLA/TÜRKİYE 

Kurumlar Vergisi Muğla V.D / 9240542319

Mersis No: 092405423190001

Tel No: 0850 840 02 82

Mail: support@vebitcoin.com 

Adres:  Emirbeyazıt mahallesi,
zübeyde hanım caddesi üntaş sitesi
a blok daire no:22 Menteşe/Muğla

İletişim: admin@komsukazani.com