BiTCOiN
BTC

Blockchain yatırım iklimi

Blockchain yatırım iklimi

Blockchain'in fiyatının 2017 yılında ikinci kez 5000 rekoruna ulaşmasının ardından muhtemelen kripto paralardan ve Blockchain teknolojisinden daha iyi tanıtılmış bir güncel yatırım fırsatı yoktur. Halk ve yönetim kurumları bu yatırımın avantajlarının gitgide farkına varıyor ve konuyla ilgili çoğu endişe de gideriliyor. Birçok şirket bu teknolojiye çoktan yatırım yaptı ve dünya teknoloji devi IBM 'in alana ''çalışan zamanı ve enerjisi''yle yatırım yapmayı düşünmesi çok şey anlatıyor.

Çoğu şirket sadakat oluşturmak ve yeni bir gelir akışı eklemek amacıyla kredi kartı sunuyor. Samsung, geçtiğimiz günlerde Blockchain teknolojisi kullanarak yapılacak güvenli işlemlere kredi kartlarını da dahil etme amacıyla Blocko ile iş birliği yaptı. Samsung, dijital kimlik, dijital para ve dijital ödemeyi kullanarak yeni bir iş oluşturmayı hedefliyor.

Bir habere göre Ekim 2017 itibariyle, sadece 2017 yılında 327 milyon dolara denk gelen 42 öz sermaye yatırımı anlaşması yapıldı. En aktif olan yatırımcı ise sekiz Blockchain firmasında hisse sahibi olan Japon hizmet firması SBI Holding. Google ise Bitcoin cüzdan şirketi Blockchain ve Blockchain tabanlı para aktarım sistemiyle çalışan bir şirket olan Ripple'daki hisseleriyle ikinci en aktif yatırımcı konumunda.

İletişim: admin@komsukazani.com