BiTCOiN
BTC

Girişim sermayesi yatırımcılarından öğrenin

Girişim sermayesi yatırımcılarından öğrenin

Girişim sermayesi yatırımcıları yeni projelere paralarını yatırarak hayatlarını sürdürürler. Bu durum onları ince eleyip sık dokuyan karakterlere dönüştürür. 

Projeyle ilgili her detayı, tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak dikkatlice incelerler. “Bu yatırım ne kadar kâr elde edebilir?” diye kendilerine sorarlar. Girişim sermayesi yatırımcıları genel olarak bir fikirde birleşirler: girişimler, ellerine geçen parayı direkt olarak harcayacakları için, yüksek miktarda yatırımı hemen ellerine vermek proje açısından iyi sonuçlanmaz.

Ayrıca, girişim sermayesi yatırımcılarının para iadeleri ve ilgilendikleri projelerin kâr marjı konusunda çok net ve katı gereksinimleri vardır. Bu gereksinimleri karşılamayan projelere yatırım yapmayı asla düşünmezler.


girişim sermayesi yatırımcıları

Sıradan bir yatırımcı olsanız ve büyük miktarda para yatırmayı zaten planlamıyor olsanız bile, girişim sermayesi yatırımcılarından öğrenilecek birçok yararlı ders vardır. Neye yatırım yaptığınızı bilin, araştırmanızı yapın, risklerinizi bilin ve asla standartlarınıza uygun olmayan şirket tarafından düzenlenen bir ICO'ya dahil olmayın.

 
İletişim: admin@komsukazani.com