BiTCOiN
BTC

Ripple iyi bir yatırım mı? Ripple yatırım yapmaya değer mi?

Ripple iyi bir yatırım mı? Ripple yatırım yapmaya değer mi?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Ripple, öncelikle geleneksel küresel finansal sistemine hizmet sunmaya odaklanmış bir platform. XRP para biriminin değer deposu olarak tasarlanmadığını, RippleNet için sadece bir muhasebe aracı olduğunu, haliyle XRP'nin popülerlik kazanacağından emin olamayacağınızı hatırlatmamız gerekiyor. Bununla birlikte, birçok büyük aktörle (Santander, MoneyGram, American Express, SAMA, Western Union, Deloitte, UBS, SBI Holdings, vb.) doğrudan anlaşma yapmalarının, yatırımı düşünen kullanıcıları cesaretlendirdiğini de söyleyelim. Bu anlaşmaların duyurulmasının ardından, arama motorlarında “ripple investing” sorgularının sayısı tavan yaptı. Pek çok insan Ripple’ın iyi bir yatırım olup olmadığını araştırdı.


2018 yılında, Coinbase’in işlem yaptığı kripto para birimleri listesine Ripple’ı ekleyeceği söylentileri çıkmış, borsa yetkilileri söylentiyi reddetmişti.

Herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi, Ripple'a yatırım yapmaya karar vermek bir kumardır. Dikkati elden bırakmadan Ripple'a yatırım yapmak en iyisi. Şirketlerin, Ripple para birimini resmi ödeme yöntemi olarak kabul etme yönündeki kararlarını yakından takip edin.  Eğer bu gerçekleşirse XRP, 2017’de elde ettiği dikey yükselişi bir kez daha yaşayabilir.
 

İletişim: admin@komsukazani.com