BiTCOiN
BTC

1. Bir fikir üretin, etraflıca düşünün ve projenizin gerçekten ICO'ya gerek duyduğundan emin olun

1. Bir fikir üretin, etraflıca düşünün ve projenizin gerçekten ICO'ya gerek duyduğundan emin olun

Projenizin başarılı olmasını istiyorsanız, piyasanın ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmak zorundasınız demektir. Bu çözümler, rakiplerinizin önerdiğinden daha iyi olmalıdır. Bunu başarmak için de piyasayı tam olarak anlayabilmeniz, hedef kitlenizi tanımanız ve en önemlisi, size paralarını vermek isteyecek olanların ne talep ettiklerini bilmeniz gerekir.

Eğer projeniz fonlarını ICO kampanyası yoluyla toplayacaksa, kendi token’ları olacaktır. Bu yazı hazırlanırken CoinMarketCap'in verilerine göre 1.500'ün üzerinde kripto para birimi bulunuyordu. Dolayısıyla, projenizin bu rekabette ayakta kalabilmesi için değer kazanması, yani fazlasıyla talep görmesi gerekecektir. Bunu başarmak için kripto para birimini projenize faydalı ve anlamlı şekilde entegre etmenin yolunu bulmanız gerekir. Böylece kripto para birimi, ürünün vazgeçilmez ve ayrılmaz bir parçası haline gelir.


Söz gelimi projeniz yeni nesil diş macunu satmaktan ibaretse, bu proje için token üretmenizin pek bir gereği yoktur. Projenizin gereksiz yere token kullanması, yatırımcıların paralarını size vermeden evvel birkaç kez düşünmelerine neden olur.

Fikrinizi test etmenin ve gerçekçi geri bildirimler almanın iyi bir yolu, BitcoinTalk forumunda bir başlık açmak ve önceden duyuru [pre-ANN] yapmak olacaktır.
 

İletişim: admin@komsukazani.com