BiTCOiN
BTC

Straris coin nedir

6. Stratis — %102.338 yatırım getirisi

Stratis, dünya çapındaki işletmeler için blockchain uygulamalarının geliştirilmesi, test edilmesi ve konuşlandırılması için uçtan uca çözümler sunan bir sistem. Projenin ana sloganı “Blockchain’i sizin için kolaylaştırıyoruz” olarak belirlenmiş. Gerçekten de girişim .NET ve C# ile tamamen uyumlu platform oluşturmuş durumda. Bahsini ettiğimiz yazılım dillerine destek sunulmaya başlandıktan sonra sistem, adeta altın çağını yaşadı.

Geliştirilen proje, öncelikli olarak Microsoft ürünlerini kullanan tüm büyük işletmelere hitap ediyor. Ayrıca Microsoft, şirket içi blockchain çözümleri oluşturmak isteyen işletmelere yönelik Azure bulut uygulamasına, Stratis'in hizmet olarak blockchain (Blockchain-as-a-service – BaaS) sistemini de ekledi.

Microsoft'un desteğini arkasına alan Stratis’in ICO'su da beklenildiği üzere başarılı geçti. Proje, 610.000 dolar toplamayı başardı. Token’lar ilk dönemde 0,007 dolara satılırken, yazının hazırlandığı esnada mevcut değerleri 7,45 dolardı. Stratis, 8 Ocak 2018'de en yüksek seviyesi olan 21,21 dolara ulaştı.
 

İletişim: admin@komsukazani.com